Współpraca

Oferta współpracy – Punkt przyjęć pralni KOLOROWA

Pralnia KOLOROWA świadczy usługi pralnicze wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach.
Proponujemy firmom, prowadzącym działalność handlową, usługową na terenie Lublina i okolic, utworzenie przy naszej pomocy, własnych punktów przyjęć odzieży i podjęcie z nami współpracy. Naszym celem jest rozwój sieci punktów pralniczych. W związku z tym, składamy Państwu propozycję nawiązania współpracy handlowej skutkującej uruchomieniem w Państwa punkcie handlowym (usługowym) PUNKTU PRZYJĘĆ Pralni KOLOROWA.

Naszym Partnerem może zostać praktycznie każdy lokal handlowo-usługowy. Wystarczy 2 m kwadratowe wolnej powierzchni, by wygodnie obsłużyć Klienta: odebrać od Niego zlecenie i wydać zrealizowane. Warto nadmienić, że decydując się na otworzenie PUNKTU PRZYJĘĆ nie ponosicie Państwo dodatkowych nakładów, ponieważ wymagania powierzchniowe są niewielkie: potrzebne jest wyłącznie – miejsce na kosz na przyjmowane ubrania oraz wieszak na dostarczoną upraną odzież.

  • Praca punktu polega na: przyjmowaniu od Klientów rzeczy do prania (maglowania etc.), pobraniu opłaty za usługę oraz wydaniu zrealizowanego zlecenia.
  • Zlecenia odbieramy od Państwa i dostarczamy własnym transportem dwa, trzy razy w tygodniu lub według indywidualnych ustaleń.
  • Zapewniamy: bezpłatne oznakowanie punktu, przeszkolenie w zakresie obsługi Klienta, odbiór i dowóz odzieży, korzystne warunki prowizyjne (10-20-30%), doradztwo i pomoc w bieżącej działalności.

Biorąc pod uwagę fakt, że świadczymy profesjonalne usługi w zakresie prania wodnego i chemicznego, czyszczenia dywanów, maglowania – istnieje duże prawdopodobieństwo, że także Państwa dotychczasowi Klienci będą zainteresowani oferowanymi przez Pralnię KOLOROWA usługami.
Nowo powstały, zareklamowany punkt przyjęć pralni świadczącej bardzo wysoką jakość usług – dzięki atrakcyjnym warunkom prowizyjnym – jest dla Państwa szansą na dodatkowe, wymierne korzyści.

Kontakt: Pralnia KOLOROWA, Lublin ul. Andersa 9 (budynek Carrefour),

Tel. 81 465 25 06 lub 609 023 177

w godz: 9:00-18:00


Dane kontaktowe

Aleja Generała Władysława Andersa 9
20-249 Lublin

Telefon: 81 465 25 06

E-mail: rblublin@interia.pl

Nasze usługi
1

Odplamianie

2

Pranie zasadnicze

3

Suszenie

4

Prasowanie

5

Pakowanie